Zdarec..hele já nerapuju, spiš se držim v pozadí majku ;-) nechceš navázat ňakou spolupráci?
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdarec..hele já nerapuju, spiš se držim v pozadí majku ;-) nechceš navázat ňakou spolupráci?
mc? mc? good zmrde
zamrdanec???Do dalsi zamrdany crew??? aspon se ukaz ty srabe kdo si at ti muzu rosekat drzku:-)
Že by další tupej zamrdanec do starý zamrdaný crew?
H-Jay jede
jj mas pravdu bobre
je to prumnerny ale nejhorsi to neni mnel by si na sobe zapracovat rap nedelam ale vyznam se v tom tvuj bobr