Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Headfire heavy-metal / Znojmo

„Příprava klipu pro nové CD“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Headfire- Tanec v ohni (2013) 2 544 ×
  • Seš jinej- Tanec v ohni (2013) 1 756 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Má co chtěl- Tanec v ohni (2013) 1 107 ×
  • Velkej sráč- Tanec v ohni (2013) 953 ×
  • Rebel- Tanec v ohni (2013) 907 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Klip

Hello All Headfire Fans !!!
V pátek jsme dokončili natáčení videoklipu k novému CD a chceme poděkovat Všem zůčastněným jak Dejvimu (Smile Music) tak Krampusákům (byli super) a paní produkční Cempírkové a místnímu personálu Peklo Čertovina za ochotu, černej pivní mok a skvělí přístup.
Kurva peklo jak má být! My být malí tak tam necháme všechny bobky a mámy nestíhají utírat prdel :-))). Užili jsme si hodně srandy a klip bude stát za to, máte se na co těšit ! Až přijde čas na jeho zveřejnění budem Vás včas informovat!
Hail To Metal !!!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

sklebos

Pro Pavku 333
Pokud to pro tebe vyznělo tak že hrajem na MOR tak se omlouváme , a už vůbec nechceme parazitovat a živit se na slávě MOR to opravdu zapotřebí nemáme! Naše vystoupení bylo plánováno na stage v kempu Dřevosklad který je hned vedle a bylo nám pořadatelem řečeno že je to součástí MOR, plakát s kapelama co tam měli hrát v kempu byl. Můžeš najít fotky na face. Vystoupení bylo plánovaný na pátek 11 h, buhuřel nás pořadatel ve čtvrtek večer informoval že to ruší že jim déšť narušil stage a není možný v pátek pokračovat. Pokud by jsme měli hráli na MOR tak to bude jasně napsaný.
Hail Škleboš.

Pavka 333


Bez profilu

Zdravím. Mrknul jsem na koncerty a vidím vystoupení v rámci Masters of rock. Přitom na Mastru o vás nikde ani čárka, nikde prostě nic. Nedokáži tedy pochopit, jak si vůbec můžete dovolit brát jméno tohoto festu do huby a ohánět se něčím, kde vůbec nehrajete. A pokud jsem dobře pochopil ono v ,,rámci", tak někde za stodolou ve Vizovicích při konání Mastru neznamená, že tam hrajete na festu, ten s tím totiž nemá nic společného, jinak by to propagoval. Chápu, že na takové velké akci je vždy plno parazitů, kteří se chtějí přiživit na něčí slávě, ale dělat z lidí voly a lhát je vážně ubohost !!!

Petr Heavymetal


Bez profilu

Ahoj! Poctivej hardrock at vam to hraje přeje metlista z Kroměřiže

Zobrazit všechny názory »