Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Black Hawitt ambient-classical music / Opava

„,,The Black Hawitt project"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Bio a historie

Zdravím,

Jmenuji se Dominik Fajkus a někdy  před třemi lety, asi v prosinci ,jsem začal  hrát na klávesové nástroje... resp. Klávesy.

Seznámil se s několika hudebníky, nebo hudebními nadšenci a pokusil se založit něco jako hudební skupinu a vzešel z toho projekt Hawitt... ačkoliv se to může zdát trapné a pro většinu lidí snad i je, nehodlám to měnit. 

Časem jsem si uvědomil, že hudba je něco úžasného, krásného zkrátka něco v čem se budu chtít pohybovat delší dobu ( Nejlépe celý život ) a na konci roku 2011 jsem začal navštěvovat ZuŠ Václava Kalíka, kde jsem něco jako rarita v podobě nejstaršího žáka. 

Příští rok se chci dostat na konzervatoř a  při té příležitosti dělám klavírní koncerty, které ačkoliv nejsou dokonalé, nejsou vyloženě hrozné. Během této doby konečně poznávám jak těžké je hrát skladby hudebních velikánů.

( Při te příležitosti bych rád poděkoval všem konzervatořím za to, že k přijímacím zkouškám vybraly Czerného, není  totiž nic lepšího než po roce na klavír chcípat deset hodin denně u jeho etud.) Samozřejmě berte to s nadsázkou a s nadhledem.

Nahrál jsem jedno cd s názvem Abandoned House , které má 14 skladeb, no 14 mini skladeb, hudebních nápadů řekl bych.