Havárie - Úvod | Bandzone.cz

Havárie punk-rock / Uherské Hradiště

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Punkerka
  Nezařazeno
 • Pohodofka
  Nezařazeno
 • Když spíš
  Nezařazeno
 • V hospodě
  Nezařazeno
 • Blbý kecy
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Recenze na naše CD v Rockmagu

(Upraveno: )


Cecek (Mgr. Jakub Tauber) si pod svá křídla vzal prvotinu skupiny Havárie z Veselí nad Moravou / Mistřice a vydal jim v druhé polovině roku 2010 desku s názvem Vítá vás...

Album obsahuje 13 skladeb v trvání 35:30 minut ve velmi dobré kvalitě nahrávky, o kterou se postaral Ivoš Ledabyl ze skupiny Argema ve studiu Sound Art, takže kvalita a ta tu je.

Když už zmiňuji Cecka, tak je jasné že jde o Punk a o opravdu řízný Punk. Pokud bych je měl přirovnat k nějakým skupinám, tak mohu. Jestli máte rádi kapely jako jsou NVÚ, Punk Floid a the Adicts v kombinaci s prvním albem slovenských Konflikt, tak Havárie je tím pravým pro vás. I když prvotina, nepostrádá toto album šťávu ani energii, uvidíme co přinese album další. Nápaditosti a změn si užijete zde opravdu hodně. Nemohu vyzdvihnout některou skladbu před jinou, každá je originální. Prostě chlapci zatím nejsou vyčerpáni a to je dobře. Jako celku to skupině pěkně ladí, hrát umí i zpívat a většina textů je svým uspořádáním a promyšlením nadmíru uspokojivá. Pravdou je , že nemusím texty o alkoholu , ale i ty si najdou svého posluchače. Krom zakoupení alba doporučuji kapelu pozvat na nějakou tu akcičku, vyplatí se to. Vyslechněte pár libých tónů z jejich profilu, ať jste v obraze.

 

 

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zlá Krev

sorry za spam...
Čekání se vyplatilo, naše první deska je na světě (split LP s legendou slovenského Oi-punku kapelou ROZPOR)... Pro první zájemce máme připraven dárek ve formě CD a placky ZDARMA!!!
Více info na našem profilu:-)

SVĚTL00

Zdarec chlapi, 23.února pořádáme punkovou akci ve Valašských Kloboukách a rádi bysme vás pozvali, aby jste si s náma zahráli. Zatím jsou jisté 4 kapely (včetně nás).

Zobrazit všechny názory