Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Harfa Band folk-punk / Praha

„Vystoupíme v Café v lese 13. prosince!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Kontrabas, Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Kapela Harfa Band má v současné době sedm členů:

  • Petr Dvořák, (kontrabas, kytara)
  • Martin Hejtmánek (housle, akordeon)
  • Martin Feber (kytara, zpěv)
  • Milan Gren (saxofon)
  • Petr Kotenjatkin (zpěv)
  • Tereza Šímová (zpěv, akordeon, housle)
  • Jakub Štika (cajon)

Bio a historie

Naše kapela vznikla v bytě dvou zakládajících členů (Petr D., Martin H.) někdy v roce 2012. Kapela prošla tradiční genezí, při které jsme nejdříve hráli písně převzaté od známých interpretů. Inspiroval nás Čechomor, J. Nohavica, Johny Cash a mnoho dalších. Po čase ale zesílila touha po vlastní tvorbě a za rok došlo i na realizaci. Od roku 2014 na vystoupeních hrajeme pouze vlastní tvorbu.

Kapelou prošla řada členů, basák Karel Pruckner s nímž jsme odehráli první vystoupení v Ústí nad Labem, v té době ovšem pod jménem Božská Hudbitchka. Dále se přidala zpěvačka Ivanka Zahraníčková a v sestavě PD+MH+KP+IZ jsme odehráli vystoupení v Merendě. Kája s Ivankou Harfa Band opustili a postupně jsme získali další členy, Martina Febera a Milana Grena. Sestava se takto ustálila a naplno se pustila do autorské tvorby. Posledním naším úlovkem je Terezka Šímová, která prudce navýšila index krásy kapely a zpěvem, hrou na akordeon a na housle zaplnila prázdná místa ve frekvenčním spektru.