Hackdown - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hackdown hardcore-alternative / Pacov

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

A to je vše, přátelé...

Vážení přátelé,

to čeho jsme se obávali a co jsme se snažili všelijak řešit je tu. S lítostí oznamujeme, že po dlouho trvající pauze,
zapříčiněnou hledáním zpěvu, už nemáme další síly na to udržovat Hackdown dále při životě. Naše přítomnost na více či méně
lokální scéně se psala od roku 2008, nešlo tedy o "nějaký jepičí život". Prošli jsme společně pěkný kus cesty a dostali jsme se na pomyslné rozcestí, kde se rozhoduje co bude dál.

Rozhodování nebylo snadné, ale po zvážení všech pro a proti jsme došli k závěru, že bude lepší když se každý rozejdeme svou vlastní cestou a Hackdown ponecháme na odpočinku. Věříme, že jsme ve Vás, lidech kteří nás podporovali a užívali si s námi každou možnost živého hraní, zanechali něco příjemného.

Dále pevně doufáme, že každý konec znamená vždy začátek něčeho nového, lepšího a krásnějšího. Většinu členů Hackdown budete moci vídat v dalších projektech, které už pódia objíždějí nebo v nejbližších měsících objíždět začnou. Hudba je krásná věc a nepřestaneme se jí ať už aktivně nebo pasivně věnovat.

Děkujeme tedy všem, kteří nás podporovali, pořadatelům co nás zvali na akce, kapelám, se kterými jsme měli tu možnost si zahrát a také bývalým členům, kteří s námi tvořili Hackdown. Bez Vás všech bychom nikdy nebyli tím, kdo jsme. Byly to časy, na které budeme vždy rádi vzpomínat.

Váš Hackdown


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »