Hackdown - Úvod | Bandzone.cz

Hackdown hardcore-alternative / Pacov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Parta - Singl 2011
  Nezařazeno
 • Sebevrah - Demo 2010
  Nezařazeno
 • Nácku, přestaň - Demo 2010
  Nezařazeno
 • Feťák - Demo 2010
  Nezařazeno
 • Intro Promo09
  Nezařazeno
 • Mrtvá planeta
  Nezařazeno
 • Hooligans
  Nezařazeno
 • Domácí násilí
  Nezařazeno
 • Život Tvůj
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

A to je vše, přátelé...

Vážení přátelé,

to čeho jsme se obávali a co jsme se snažili všelijak řešit je tu. S lítostí oznamujeme, že po dlouho trvající pauze,
zapříčiněnou hledáním zpěvu, už nemáme další síly na to udržovat Hackdown dále při životě. Naše přítomnost na více či méně
lokální scéně se psala od roku 2008, nešlo tedy o "nějaký jepičí život". Prošli jsme společně pěkný kus cesty a dostali jsme se na pomyslné rozcestí, kde se rozhoduje co bude dál.

Rozhodování nebylo snadné, ale po zvážení všech pro a proti jsme došli k závěru, že bude lepší když se každý rozejdeme svou vlastní cestou a Hackdown ponecháme na odpočinku. Věříme, že jsme ve Vás, lidech kteří nás podporovali a užívali si s námi každou možnost živého hraní, zanechali něco příjemného.

Dále pevně doufáme, že každý konec znamená vždy začátek něčeho nového, lepšího a krásnějšího. Většinu členů Hackdown budete moci vídat v dalších projektech, které už pódia objíždějí nebo v nejbližších měsících objíždět začnou. Hudba je krásná věc a nepřestaneme se jí ať už aktivně nebo pasivně věnovat.

Děkujeme tedy všem, kteří nás podporovali, pořadatelům co nás zvali na akce, kapelám, se kterými jsme měli tu možnost si zahrát a také bývalým členům, kteří s námi tvořili Hackdown. Bez Vás všech bychom nikdy nebyli tím, kdo jsme. Byly to časy, na které budeme vždy rádi vzpomínat.

Váš Hackdown

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory