Hard Burger - R.I.P. - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Hard Burger - R.I.P. Litomyšl

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Hard Burger - R.I.P. si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Hard Burger R.I.P.

Upraveno:

Přátelé, děkuji všem za účast na HB10. Děkuji kapelám (které skutečně dorazily), zvukaři Alíkovi za skvělý zvuk (jako vždy), barmankám, osvětlovači, Matějovi za základ bicích a všem dalším, kteří nějak pomohli. Obzvláště děkuji klubu Kotelna za umožnění uspořádání takové akce.

Přátelé, děkuji i všem, kteří se účastnili všech akcí předešlých a zaplacením vstupného podpořili tyto aktivity. Děkuji všem kapelám, které postupně za těch pár let zahrály. A děkuji všem, kteří během této éry nějak pomohly.

Bohužel to byla akce tohoto rázu poslední. Opět se prokázalo, že pořádání takovéto akce v Litomyšli nemá smysl. Nikdy jsme nechtěl zvát různé komerční srance, které si myslí, že hrají tvrdou muziku a je to dobré tak akorát pro moji mamku, která je za ten život vypláchla těma sračkama z rádia. Nikdy jsme nechtěl zvát i ty rádoby drsný rockery, co si myslí, jak tu muziku tvrdí a jejich tvorba je dobrá tak pro jedenáctileté holčičky. HB si vždy kladl za cíl rozšiřovat svým návštěvníkům obzory v tvrdé muzice. Line-up byl vždy precizně připraven tak, aby si na své přišli milovníci různých odnoží coru či metalu. Kapely (bylo jich celkem 38) se až na pár výjimek neopakovaly, zahrály kapely lokální i z daleka.

Ukazuje se však, že takovýto koncept není v kurzu a nepřitáhne dostatečný počet návštěvníků. Proto se HB již konat nebude, díky za dosavadní přízeň.

flam 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Zobrazit všechny názory