Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gutalax grind-rock'n'roll / Křemže

„GORE ´N ´ROLL“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Assmeralda - split with Spasm (2017) NEW ! 3 224 ×
 • Fart and Furious - split with Spasm (2017) New! 2 538 ×
 • Toi Toi Story- Shit Happens (2015) 9 683 ×
 • Vylízání hnědky stokilový štětky- Shit Happens (2015) 8 525 ×
 • Fart Fart Away- Shit Happens (2015) 6 094 ×
 • NA CHLÉB MÍSTO MEDU MAŽU SI HNIS Z VŘEDU - split s 16 024 × Stáhnout MP3 zdarma
 • ROBOCOCK - Shit Beast ( 2011 ) 21 424 × Stáhnout MP3 zdarma
 • ASSHOLE GHOST - WISHMASTER - Shit Beast ( 2011 ) 15 246 ×
 • VYKOUŘENÍ DAŘBUJÁNA VIETNAMSKÉHO VETERÁNA - Shit Beast ( 16 777 ×
 • ŠŤOURÁNÍ V KAĎÁKU HEVEREM Z TÝRÁKU - Shit Beast ( 2011 )- Shit Happens (2015) 15 556 ×
 • 10 DKG STOČENÉHO - split s Cannibe (09) 14 333 × Stáhnout MP3 zdarma
 • ŠOUSTÁNÍ PRDELE ZA SLUNNÉ NEDĚLE - split s Cannibe (09) 18 066 ×
 • STREJDA DONALD - split s Cannibe (09) 14 219 × Stáhnout MP3 zdarma

Členové

Nástrojové obsazení: Bicí, Brumle
Nástrojové obsazení: Kytara, Varhany
Nástrojové obsazení: Zpěv, Viola
Nástrojové obsazení: Baskytara, Píšťala
Nástrojové obsazení: Kytara, Fujara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Gutalax vznikl na troskách kapely Lunetic revival začátkem roku 2009, v sestavě : Průduch - kytara, Maty - vox, Pouřík- bicí, Kebab - basa.

V září 2009 natáčíme náš první materiál, 7 skladeb na společné split s italskou kapelou Cannibe. Následuje celá řada koncertů, ze kterých můžeme vyzdvihnout např. support před Dead Infection, General Surgery a Mucupurulent, nebo z jiných klubových akcí skvělý Adipocire fest, Grind your mouth, Toxic Party, Grind Stock, a další...
V srpnu 2010 přichází na post druhé kytary Kojas ( ex-Olympic ). Pokračujeme dále v intenzivnějším hraní převážně po celé ČR,ale i mimo ní. Na podzim 2010 následuje třídenní mini tour s holandskou fekálií Rectal Smegma ( litry alkoholu a celonoční debaty o kozách nejsou vyjímkou ).
V lednu roku 2011 se pak odebíráme do vyškovského studia Davos natočit oficiálně první full CD SHIT BEAST pod hlavičkou českého labelu Bizarre leprous ! 

Následuje CZ tour s polskou masturbačkou Ass to Mouth a několik stěžejních českých festivalů ( Fekal partyMetalgate Czech death fest, Afod fest,... )...chybí už jen Hip hap hop camp, ale tak snad za rok...  

V roce 2012 se nám přihodilo hned několik věcí - frčeli jsme geniální euro tour s názvem FEKAL GASTRO EUROPEAN TOUR 2012 po boků trhačů kalhotek Spasm ( 10 dní po Slovinsku, Itálii, Holandsku a Německu ), vysmejčili jsme všechny tamní fast foody, pokakali zhruba 40 mís v pěti státech a okusili slasti i strasti cizích krajů !!! V létě tohoto roku se nám splnil sen, když jsme měli tu čest zanotovat na prknech nejlepšího festu na světě OBSCENE EXTREME 2012 !!! Od té doby se s náma nedá bavit, jsme nafoukaní a kromě rodiny všechny posíláme do věnců !!! O pár měsíců později nám bohužel svůj odchod ohlásil bubeník Pouřík, jenž zapekl na rodinu a svědomitě se chce věnovat hlavně své novomanželce a připravovat se na úlohu otce ! Pro nás to bude bratr navždy a jeho přání jsme s respektem, ale zároveň i smutkem přijali. Na štěstí se objevil dar z nebes, mladý, fešný hošan MR.FREE ( který také rube do kurpusů v hc-metalové grůpě Never Hope a bývalý saxofonista z legendárních jihočeských folkařů Fukar z díry ), jenž s námi začal poctivě cvičit a radostně se zařadil do našeho kolektivu !!! Postříkali jsme mu záda, snědli psa a tím jsme ho přijali do rodiny !!! Tři týdny na to nám svůj náhlý odchod ohlásil i kytarista Průduch, chce si své hudební obzory rozšiřovat v jiném stylu, navíc je pracovně vytížen a proto dal přednost těmto povinnostem. Jeho rozhodnutí jsme přijali s respektem, dali jsme grupák na rozlučku a hned obratem přijali na post druhé kytary letitého kamaráda KOHYho z kapely Memories Of Peril !! Takže žádné obštrukce, Kohumu jsme každý políbili nos a uši a frčíme dál !!! Do koncer roku 2012 jsme jestšě stihli v nové sestavě navšěítiv několik států evropských ( Portugalsko, Švýcarsko, Rakousko, Německo,...)

Na začátku roku 2013 jsme sebrali své prdelní díry a odletěli na 14 dní tour po Mexiku !!! Co vám budu povídat, byla to prda jako blázen ! Opálené ženy, smadlavé tacosy, levná tequilla, koncerty jak z pohádky, no zkráka geniální věc !!! 

Hned po návratu z této exotické země jsme dokončili úpravy a\ vyprdnuli pod taktovkou českého praso-labelu BIzarre leprous naše 7" split s legendou legend Haemorrhage. 

2014 ,  toť rok, kdy naše rozkočné hlavy řekli NE - potřebujeme další desku...a tak se taky stalo, začali jsme aktivně pracovat na novém materiálu a koncem tohotot sexy roku jsme se odebrali do studia Davos ( netradiční volba ) a natočili zbrusu novejch 16 songů na desku SHIT HAPPENS. která vychází na přelomu února-března u německého labelu Rotten Roll Rex !!!

 

Kapela se dál věnuje intenzivnímu koncertování po ČR i mimo ní...                                    

Ve volném času se převážně zaobíráme onanii a pojídáním smaženého krmiva.

Závěrem bychom chtěli dodat, že si pindíky holíme pravidelně a že máme každý doma toustovač.

 

 http://www.myspace.com/gutalax

http://www.facebook.com/pages/GUTALAX-cz-gore-grind-/116773548349011?ref=search

 

 

web našeho basáka Kebaba : www.hulmidick.com

 

 

 

 

 

Obrázky na profil, obrázky na lide.cz

 

 

 

 

 

 

Youtube Video XylXA508YkkYoutube Video XylXA508Ykk

Bio a historie

Křemežští bukvoni,kteří rádi kakají:).

 

Youtube Video X0lD31CYKRoYoutube Video X0lD31CYKRo

Youtube Video WpLl2xw4c9kYoutube Video WpLl2xw4c9k

+vox host Holocausto z Indocumunetado

Youtube Video ZeHoqP5y_okYoutube Video ZeHoqP5y_ok