Novej beat pro Nastyscce
Beat číslo 5, tak to čeknete a okomentujte, a byla mi nabídnuta spolupráce na kámoše EP. Takže se máte naco těšit :))
Beat číslo 5, tak to čeknete a okomentujte, a byla mi nabídnuta spolupráce na kámoše EP. Takže se máte naco těšit :))
Dneska sem přidal 2 nový beaty. :) Kdyby někdo chtěl udělat nějaký beaty, ať se klidně ozve, nic zato nechci.. ;)
Dneska sem založil svuj profil na BZ, tracky budu postupně přidávat, snažím se zlepšit, zatim to stojí za hovno :)