Děkujeme Majdo za zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jsme oslovili...
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Děkujeme Majdo za zpětnou vazbu! Jsme rádi, že jsme oslovili...
Ahoj,vcera na Vanocni besidce v RK super, moc se mi to libilo, jen tak dal ;-)
Díky Honzo!
Fajné konzert v Holicích na pivu, chválím a jen tak dále.
Díky Lorde Nozaki!!!!!
Hodně povedený koncert v Hradci.Užil jsem si to.
docela dobrý, líbí se mi to, zajímavá muzika, výborný nadstandardní zpěv
Ahojte bando! Díky moc za účast na Litětinské akci. Podali jste parádní výkon a všichni jsme si to užili. Jen tak dál :-) Škoda, že účast nebyla valná, ale co se týká propagace jsme dělali, co se dalo... Těšíme se na další společné hraní a přidáváme do spřízněných. Kuba (NA ROVINU!)
Rád bych řekl, že včera v Litětinách jste byli vážně skvělý. Hodně jste mi zpříjemnili úvod večera. Zaujali mě basový linky, hodně výrazný, pan kytarista nebyl ale vůbec pozadu! A samozřejmě skvělá front-woman :).
Hodně zdaru, klidně bych se na vás zase zastavil.
To byl teda wodvaz v Mrákotíně. Nakonec jsme odjeli s Duklou vozovnou v dodávce, kde jsme museli pít šampíčko a vystoupit z okýnka.