sdfnasdhfasdf - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

sdfnasdhfasdf Vysoké Mýto

Playlist je prázdný :(

Fanoušek sdfnasdhfasdf si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

21 Hodin

Ahojky, děkujeme za pochvalu, vůbec jsem si nevšimla, že nám tam naskočily názory už před rokem, tak se moc omlouvám za opožděnou reakci :-) nicméně odpověď zní - slyšel :-) pokud jsi někdy slyšel Doriath, S.O.F., Haluzz nebo Bibikju :-) už jsem holt stará rašple :-D za kapelu Kájina ;-)

Manual

Ahoj musíme ti zdělit že na základě tvých připomínek jsme učinili krok do studia a upravovali a upravovali písně neboť nebereme na lehkou váhu co si lidé myslí a snažíme se vyslechnout a všechny co si myslí cokoli a podniknout v tom kroky aby se všichni cítili dobře.Děkujeme za tvé postřehy a pusť si nás ještě jednou a porovnej jestli se to zlepšilo.Můžu ti za sebe říct že jsem nahrál druhé hlasy do sól u katar v písních Od srdce klíč a Mrcha v řerným hábitu.Další ůpravy se týkají písní Morbus crohn a Co nás ještě čeká a ve všech skladbách byly zvýšeny zpěvy.Ještě jednou díky za tvé postřehy a nechť to šlape

Zobrazit všechny názory

Milí Bandzoňáci,

včera v pozdních hodinách jsme se stali obětí hackerského útoku a v databázi došlo k přejmenování fanoušků a alb (z toho co zatím vidíme).

Připravujeme obnovení databáze ze zálohy, prosím vyčkejte a aktuálně na BZ nic nepřidávejte ani neupravujte.

O problému víme a řešíme ho s nejvyšší prioritou.

Díky za trpělivost a držte nám prosím palce, ať vše proběhne rychle a hladce. O dalším průběhu vás budem informovat na facebook stránce Bandzone.cz.