Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Jakl Vysoké Mýto

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Jakl si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

21 Hodin

Ahojky, děkujeme za pochvalu, vůbec jsem si nevšimla, že nám tam naskočily názory už před rokem, tak se moc omlouvám za opožděnou reakci :-) nicméně odpověď zní - slyšel :-) pokud jsi někdy slyšel Doriath, S.O.F., Haluzz nebo Bibikju :-) už jsem holt stará rašple :-D za kapelu Kájina ;-)

Dalibor Sokol

B-))))Jojo.Chce to trochu trpělivosti.Připravuje se nové cd.Zatím je hotovo zhruba 8 skladeb(až bude tak 15 ,začne se točit,atˇje na výběr),ale naživo už s náma Martinka zpívá polovinu repertoáru na koncertech.Holt chtělo by to více času a hlavně financí.B-)))No ale snažíme se.

Dalibor

Ahoj.Díky moc za pochvalu.Obzvlášť vždy potěší od druhého muzikanta.Slyšet jsi nás opravdu nikde nemohl protože s touhle kapelou začínáme.Tak kdyby byla nějaká možnost si někde ve tvém okolí zahrát na fesťáku,motosrazu...budeme vděční za pozvání(stačí zaplatit cesťák a nějaký ten drink a jsme Vaši)))Nebráníme se ani výměnným koncertům.U nás ale spíše až po prázdninách v klubech,přes léto se tady hraje hlavně po zahrádkách.Tak ještě jednou dík.Za DAWN IN PARADISE zdraví Dalibor.

Zobrazit všechny názory