G-Rock - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

G-Rock rock / Vimperk

„Nové EP "V zimních nocích"“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

G-rock vznikl jako náhodný produkt při sloučení třech litrů vroucí vody, kilogramu cukru a jednoho litru jinřichohradeckého rumu.. Tento nápoj je na první pohled odporné vůně a nelibé chuti a je tak určen pouze pro otrlé. Časem však zachutná i zásadním abstinentům. Dá se bez nadsázky říci, že si již naklonil i mnohé mattonkomilce, ba i mlíkocucy. První varianta tohoto nápoje se skládala ze třech různorodých, avšak samostatně nevýrazných ingrediencí. Teprve jejich sloučením vzniklo velmi výrazné aroma. Při požití větších dávek způsobuje g-rock poruchy rovnováhy a také řečové centrum chrlí pak jeden blábol za druhým. Pokud se rozhodnete zariskovat a ochutnat, v žádném případě nepřemýšlejte nad obsahem požívané míchanice. Mohli by jste totiž objevit její geniální strukturu a vytvořit si patologickou závislost. Jedinců. kteří propadli tomuto kultu pomalu přibývá a tak cítíme morální povinnost všechny včas varovat, že závislostí způsobené změny zůstanou nevratné. Lidé, kteří mají g-rock rádi, nosí černá trika s nápisem „Grocker“!   

Bio a historie

Bicí:        Vladimír Pilný

Basa:      Jan  Kozár

Kytara:   Ondra Bárta

Kytara:   Tonda Randák

Kontakt: 774986365