Grep - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Grep rock-blues / Mladá Boleslav

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Leží dívka 287 ×
  • Smetištní děti 231 ×
  • Hey Girl 164 ×
  • Fávo 120 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

Jsme kapela z Mladý Boleslavi, baví nás žít, pít, lítat, malovat i milovat, snít a především hrát.A právě kvůli tomu jsem se asi předrokem sešli na Jiřího chatě. Až na bubeníka a kyrarystu jsme byli absolutní hudební amatéři. Všichni rádi sme poslouchali starší  kapely, který měli co říct a hlavně jak, (Led Zeppelin, Deep Purple, Jimmi Hendrix, The Doors, Janis Joplin, Pink Floyd a samozřejmě další i novější. Navíc všechny nás hudba bavila a taky jsme chtěli něco říct zajímavýjo  lidem a  dnešnímu   světu na kterým se podle mě dá ještě dost co opravovat. 

Takže  Grep.. Hmm, s medem je to dobrota největší.. :)) Navíc... Zvučný Cool a in názvy kapel, typu " "spiritual  water", "psychedelic soul "Ganja Men" nebo tak   neuznávám..     

Chvíli to trvalo ale dneska můžu  říct, že jsem rád, že děláme hudbu takovou jaká je, i když po technické stránce je vždy co zlepšovat.. :)) Hrajeme Blues, Hard-Rock, taky funky, Punk občas Ska nebo Underground. Je těžko naše písně nějak zařadit, každá je jiná, inspirací je hlavně hudba sama,příroda, dívky a onen vnitřní intimní ďábel v nás. Hudba nás baví tak doufám, že vás to taky bude bavit poslochat. :)) 

Jakub  - Zpěv  

Jiří - Kytara  

Pája - Basa

Jakub - Drumss 

 

A když budete chtít tak www.Grep.wz.cz nebo napiště Jiříkovi:  Gian-Avur@seznam.cz :))

 

Bio a historie