Nové a Staré
Zravím lidi tet za nedlouho jsem k vám přijdou nové písně z nového CD . Tyto písně co tu jsou jsou už staré kromě - Světovej Chaos tak se mate na co těšit
Zravím lidi tet za nedlouho jsem k vám přijdou nové písně z nového CD . Tyto písně co tu jsou jsou už staré kromě - Světovej Chaos tak se mate na co těšit
Zdravim všechny lidi
Tak tu máme konečně novej song!!!!
Světovej Chaos
Spoluprace:
Všichny poslouchejte a pište sve nazory Děkuji vám moc
Už brzy k vám přijde new song DZIARMILL and D
Tak lidi jsem tu abych vám ozvamil že tu bude za pár dní novej track se spoluprací DZIARMILL
Bude to track o dnešnim životě tak doufám že to vyjde tak jak planujeme.
Tak se ted budete mit na co těšit
Tak nepřestavej te navštěvovat muj profil