Goro - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Goro violence-indie / Praha

„Právě chystáme velký hovno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • The One To Bear This 475 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Lovers Who Never Made It - první singl ke stažení 3 679 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Grains Of Sand 2 044 ×
  • Dynamite Lungs 1 801 ×
  • Raging Oceans Of Your Mind 1 142 ×
  • Revelation 989 ×

Novinky

Větrání v archívech

Po letech jsme se s Lukym dohodli, že oživíme  dávno mrtvý profil nějakými špeky z naší neobyčejně pestré a dramatické kapelové historie. Hned první hrábnutí do archivu přináší skladbu The One To bear This, která nakonec nebyla zařazena na naše CD-R EP Whose Cup Of Molten Lava Are We (recenze stále k přečtení zde) Molten Lava jme nahrávali v polovině roku 2005, ale tahle písnička pochází ještě z období 2001-2002, kdy jsme ji hráli na jediném koncertě ve složení Luky, Vojta Komárek, Jumper (později John Ball, Raincoat 34 a Gagarin), Michal Stančík a P001. Je to taky jeden z mála pokusů o prostý punkrock bez záludností. Po letech pro nás celkem sranda. Enjoy!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

MetalGateMassacre

MetalGate Massacre vol.6
Zveme vás do soutěže, jejíž registrace začíná 15.9.2015.
Odborná porota vybírá dle mp3 16 kapel, které se od začátku ledna ve 4 základních kolech utkají v Modré Vopici v Praze. Osm kapel pak postupuje do finále, které se již spolu s finále konají na Nové Chmelnici.
Ceny pro vítěze: Nahrávací frekvence v MetalGate Studiu, natočení klipu, honorované vystoupení na festivalu MG CDF 2016, vstupenky na MG CDF 2016 a řada dalšího.
Více na:
http://www.metalgate-massacre.cz/

Zobrazit všechny názory »