Kurva dobry Muzic.!!!!!!!!!!!!!dodorosi
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Kurva dobry Muzic.!!!!!!!!!!!!!dodorosi
Zdarec, good music, házíme ihned do spřízněných...Mějte se..BOTB :)
Zdar ogaři :) tož dobře sme si kdysi poskákali v Hradišti, rád bych vás viděl znova ;)
Ať se daří!
Dobry Muzziček,čau:!!!!!!!!!Dodorosi
Toóoóoóoóo : Mařenka a Mephi100
Děkujeme mockrát
Zdrawim, w prerowě ste to huste zawdali:Dskweli wystoupeni...Black bell is...- pecka!!hodne se libilo, at se dal dari!!!
Zdarec Pítrisku a spol., poslechněte nové kusy z naší druhé desky!!!!!!Díky Spasm crew:)
doufam ze ste v shoomperku nebyli naposled....))
Ale kurna mne ta Slivovica nejak nejde,ja si myslim ze by sme mali ostat verny starej znamej Wodke:-)Tak v sobotu sa vidime!!!Zatim...Hoyas
Zdar rockeři!! dík za přidání... K