GOC - O kapele | Bandzone.cz

GOC hard rock-rock'n'roll / Přerov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Try it Baby
  Nezařazeno
 • No No No
  Nezařazeno
 • Fucking Cigarete Blues
  Nezařazeno
 • Heaven Is for Angelz
  Nezařazeno
Účastníme se soutěže

SPARK FRESH BLOOD

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Baskytara, Zpěv
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Kontakt 

Jakub Trlida - 777 550 845

Martin Mahdal - 606 904 365

Email: officialgoc@gmail.com

Bio a historie

G.O.C je hardrocková kapela, která vznikla v roce 2015. Z trosek studentské multižánrové kapely Wellryba zbylo pouze trio basa/zpěv, kytara a bicí. S nadšením se dali do skládání nových skladeb a tušili, že se jejich muzika bude inspirovat duchem 70‘ a 80‘ let. Po půl roce k sobě přibrali dalšího kytaristu a zároveň si kapela utvrdila, že syrový hard rock je ta správná cesta. Zpívají anglicky a jejich texty jsou dost na hraně…. dvojsmysly… vtípky… narážky… Vše podtrhuje název Group of Cocks – čili Banda ,,kohoutů‘‘.

V roce 2016 natočilo G.O.C první demo. Následně s ním kluci objíždí Olomoucké a Přerovské hospody, kluby a místní akce.

Po uvolnění singlu Try it s lyrics klipem se G.O.C dostává odměny za dosavadní práci. Díky fanouškům se kluci zúčastnili monstr akcí a mohli si vyzkoušet jaké je to stát na opravdu velkém pódiu. Slavnosti pivovaru Zubr (jedna z největších akcí na Přerovsku), třetí místo v BZ Rock Max 12 a následné vystoupení na vizovickém festivalu Masters of Rock. Bonbónkem za škraň bylo vystoupení na velkém motocyklovém výročí Harley - Davidson 115th Anniversary v Praze.

V osudové datum 17. listopadu spatřuje světlo světa první studiová deska Try it Baby. Tato deska vznikala ve studiu Šopa pod dohledem Stani Valáška.

V současné době kapela pracuje na natáčení klipu a pomalu, ale jistě chystá materiál pro další desku. V G.O.C aktuálně působí Martin Mahdal, Michal Koupil, Jakub Trlida a Tomáš Kornel.