Glajstr Duo - Novinky | Bandzone.cz

Glajstr Duo schlager-pop / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • JAZYKOLAM (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • NEHODA (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • MÁRTYHO PATÁLIE (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • PLÁN B (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • KOVBOJ (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno

UDĚLEJTE ČERTA!

(Upraveno: )

KluciNa vědomí se dává, drazí přátelé intelektuálního porno-popu, že jeho čelní představitelé porodili své první dlouhohrající album. Nese název Udělej čerta!, váží 20 stop a Vy si ho můžete buď koupit na některém z našich koncertů, nebo nám o něj napsat a my Vám ho posléze někde předáme či někam pošleme; preferujeme osobní setkání, neboť se Vám rádi díváme zhluboka do očí.

Natáčeli jsme jej na přelomu července a srpna v klatovském studiu Ex-Avik pod taktovkou Pavla Broma, vyšlo pod hlavičkou vydavatelství Avik a vzniklo jen díky Vám – podpořili jste ho přece na Startovači, pamatujete?

Aby to nikomu nebylo líto, dáváme sem pár ukázek z onoho veledíla. Vybírali jsme pečlivě, s jednou rukou na srdci a druhou v kalhotách.

Příjemný poslech!

CHTĚLI BYSTE CD GLAJSTR DUO?

Tak si ho předplaťte! Neexistuje jednodušší, příjemnější a pohodlnější varianta.

Zkoušíme štěstí na Startovači, kamarádi, což znamená, že Vás potřebujeme víc než kdy dřív. Pokud se nám podaří vybrat cílovou částku činící 30 000 Kč, natočíme pro Vás na přelomu července a srpna desku, která pomůže uklidnit napětí ve vesmíru. (Vydání se tuší ke konci kalendářního roku.)

Do kampaně se pochopitelně můžete zapojit. Co že můžete, vy dokonce musíte!!! Ale samozřejmě nikoliv bez nároku na dar věru hodnotný. :) Za Vaši dobrotu a bezpodmínečnou přízeň Vás čeká kromě avizovaného CD kupříkladu i píseň dle Vašeho příběhu, PLZEŇSKÝ piknik či dokonce účast přímo na albu. Více se dozvíte na přiloženém odkazu.

Děkujeme Vám. Milujeme Vás. Milujte nás. 

https://www.startovac.cz/projekty/debutove-album-glajstr-dua/