Glajstr Duo - Úvod | Bandzone.cz

Glajstr Duo schlager-pop / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • JAZYKOLAM (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • NEHODA (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • MÁRTYHO PATÁLIE (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • PLÁN B (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno
 • KOVBOJ (album Udělej čerta! 2015)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

UDĚLEJTE ČERTA!

(Upraveno: )

KluciNa vědomí se dává, drazí přátelé intelektuálního porno-popu, že jeho čelní představitelé porodili své první dlouhohrající album. Nese název Udělej čerta!, váží 20 stop a Vy si ho můžete buď koupit na některém z našich koncertů, nebo nám o něj napsat a my Vám ho posléze někde předáme či někam pošleme; preferujeme osobní setkání, neboť se Vám rádi díváme zhluboka do očí.

Natáčeli jsme jej na přelomu července a srpna v klatovském studiu Ex-Avik pod taktovkou Pavla Broma, vyšlo pod hlavičkou vydavatelství Avik a vzniklo jen díky Vám – podpořili jste ho přece na Startovači, pamatujete?

Aby to nikomu nebylo líto, dáváme sem pár ukázek z onoho veledíla. Vybírali jsme pečlivě, s jednou rukou na srdci a druhou v kalhotách.

Příjemný poslech!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Zobrazit všechny názory