Gienah - Úvod | Bandzone.cz

Gienah rock-metalcore / Hradec Králové

Playlist kapely
0:00 / 0:00

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Změny

(Upraveno: )

Takže lidi, vážení posluchači a přívrženci té naší prťavé kapely na "G", vzhledem k interním záležitostem nás opouští naše dosavadní zpěvačka Niki. Navíc se nacházíme v plném proudu období školních zkoušek, testů a učení celkově, což dva naši členové nesou dosti nelibě.

Znamená to, že za 1. opět HLEDÁME ZPĚVÁKA (určitě kluka). Za 2. do té doby máme koncertní klid. Za 3. Možná vyprodukujeme nějaké instrumentálky, ale jen jestli zbude čas. Za 4. pokud hledáte zpěvačku, můžete Niki zkusit oslovit.

Veškeré komplikace nás mrzí a rozhodně se na to nechceme vy*rat. Máme vela materiálu, ale bez zpěváka si musíme dát pauzu. Pokud sami békáte, nebo víte o nějakém nadšeném békálistovi, rozhodně nás kontaktujte tady na fb nebo na kapelní mejl - gienah.band@gmail.com
Niki za její přínos kapele děkujeme a přejeme jí hodně štěstí do budoucna. Vám děkujeme za přízeň a snad se co nejdřív zase někde sejdeme a zahrajem Vám ty naše cajdáky.

Mír Gienah

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Mici

Kurde chlapi jste fakt dobrýýýýýýý!!!!!!!! To má mega gule :-D Být chlap jdu si hned s váma zařvat! :-D
jen tak dál :-)

Zobrazit všechny názory