Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gienah rock-metalcore / Hradec Králové

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Trust Breaking 722 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Condor Heart 1 120 × Stáhnout MP3 zdarma
  • Trust Breaking [Instrumental] 2 470 ×
  • Open the Gates [Instrumental] 2 444 ×
  • Condor Heart [Instrumental] 3 679 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Baskytara, Growl, Scream
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme Gienah [ˈʤieˌnə], začínající kapela z Hradce Králové. Hrajeme směs rocku, metalcoru a thrash metalu, řikáme tomu "rockcore". Poslechněte a uvidíte sami.  Líbí se Vám naše tvorba? Sledujte nás, abyste vždy věděli, co se v kapele aktuálně děje.                      


ZPĚVACI!
Zpívate a myslíte si, že se k nám hodíte? Můžete nás kontaktovat na našich facebookových stránkách, emailem: gienah.band@gmail.com nebo na čísle 732 152 814.


PRESS A ORGANIZATOŘI:

Stáhnout presskit [CZ], [EN]
Stáhnout  stageplan

Bio a historie

Příběh začíná v roce 2014 v zimě. Kytarista Honza napsal první inzerát. Na začátku roku 2015 jsme dali dohromady instrumentální základ kapely. Bohužel nám chyběl nejdůležitější člen, zpěvák. Ale nic nás nemohl zastavit! Skládali jsme, nahrávali jsme a nakonec první instrumentální písničku, Condor Heart, jsme vydali 8.5.2015. Měli jsme samé pozitivní reakce, proto jsme se rozhodli nahrát ještě Trust Breaking a Open the Gates. Bohužel zpěvák pořad nebyl a začali jsme hnít ve zkušebně. Motivace pro nás začala být cizím slovem, a na začátku roku 2016 nám odešel bubeník. Naštěstí jsme našli nového bubeníka poměrně brzo a rozhodli jsme se začít řešit zpěvy. Naše kamarádka byla ochotná zastoupit místo zpěváka na dobu neurčitou, než bychom někoho našli na stálo. Od té doby jsme měli pár koncertů, a konečně jsme začali nahrávat zpěvy! Máme spoustu plánů do budoucna. Chcete vědět víc? Sledujte nás!