Gagarin - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Gagarin electronica-screamo / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.


Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

  • Po skončení našich dřívějších projektů, kde jsme se společně neustále potkávali, jsme si řekli, že to zkusíme trochu jinak. Roman /John Ball, Raincoat 34, DeReval a další/ Jumper /John Ball, Raincoat 34.../a Lukáš / Goro, Raincoat34../...takhle ve třech začínáme/nějak 2009..2010/, pokus, experiment, který neměl úplně nejdelšího trvání protože Jumper následuje svůj vnitřní hlas a odjíždí na blízký východ do divokého Kurdistánu. Už bez Jumpera se  stahujem s kompem a klavesama do ústraní a připravujem nové písničky. Na silvestra 2011/2012 po podařené oslavě nového roku nahráváme první dva songy /Nepatřim a Nejsem/ s Radimem a zdá se, že to funguje První koncert v sestavě  už s Radimem a zcela novýma songama hrajem 1.6.2012 na FIREFESTU, kde jsme si také nenápadně pokřtili cd LOVE EP  vydané svépomocí a poctivě doma pálené i balené. Další bezejmenou nahrávku  "Self-Titled EP" nám vydává Rajče na svém labelu "Pure Heart Records"
  • 2016 zpěvák Radim odjíždí na zkušenou do světa plného nástrah na dobu konkrétně zcela neurčitou, takže pokračujem v minimalizované sestavě Roman/Lukáš bez živých bicích a vlastně bez frontmana. V této sestavě koncertujem a za přležitostné Radimovi podpory nahráváme album "42", které vychází digitálně a plány na fyzický nosič nějak nedopadli. Nevadí, "Korobushka Records" dělá vinyl splitko MYCOP/GAGARIN a o něco málo pozdějí vychází díky "Korobuschka Rec" a "Salto Mortale" unikátní Remixy "Říkalas, V noci, Co bude " na pěkném malém vinylu.
  • Trochu vyhoříme a děláme jako,že pauzu.
  • Ta trvá přibližně do zimy 2018 kdy začínáme znova zkoušet a hrát , Radim se vrací a do kapely  přichází ještě Lenka na bicí a Kuba na basu. V rámci možností koncertujem a pomalu ale snad      jistě připravujem nový materiál na album nebo ep.

             

               

Bio a historie

Vznik někdy dávno jako česko-francouzské seskupení, které se ztransformovalo do seskupení slezsko-švédského (a trošku toho pražského), sídlící v jednom z Havířovských hotelů.

Naše krátké, bezvýznamné, leč pohnuté osudy jsou pro nás inspirací...

Asi proto naše songy jsou především o lásce ,beznaději a nepochopení...všechno je za dveřma co nemaj kliku, kus tvýho já co někdo smazal jak číslo na triku....

 

Gagarinem jsou: ROMAN, LUKÁŠ, RADIM,LENKA, KUBA  & VST angry Mr. Sausage


EX - JUMPER, FRANCOIS, DAREK & WASHO /vzpomínáme na vás a chybíte nám/