Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Funky Town dance music-soul / Ústí nad Labem

„První oficiální album na cestě! www.funkytown.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • I Just Wanna Dance 120 ×
  • 21st Century Life 84 ×
  • Soleado 56 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

// CZ

FUNKY TOWN - kapela, která se za každou cenu nesnaží žánrově se vymezit pouze na jeden hudební styl.

Kapela volně proplouvá hudební sférou disco, dance, soulu, funku a jazzu. Protože když na to přijde, nejde o to jaký styl hudby hrajeme, ale o to, jestli to nás a naše posluchače baví. A o to jde přátelé ze všeho nejvíc :)

// EN

FUNKY TOWN - a band which doesn't try to strictly fit itself into one particular music style just because the band  has "Funky" in its name. It would be way too boring :)

We love to sail the seas of  soul, jazz, R’n’B, disco or dance... Because at the end of the day it doesn’t matter what kind of music we play - the most important thing is whether the music appeals on us as well as appeals on you folks! 

Bio a historie

// CZ  

BIO

Kapela Funky Town původně vznikla v roce 2001 jako jazz-soulový projekt saxofonisty a  Jiřího Němce v roce 2001 v Ústí nad Labem a takto působil do roku 2006, kdy kapelník odjíždí na 3 roky za svým australským dobrodružstvím. 

V roce 2013 se Jiří Němec na jednom z jam sessions potkává s basistou Nicolasem Bernhardtem a jeho bratrem - klávesistou Markem Bernhardtem, kde dojde ke klíčové spolupráci, která dává impulz k obnovení Funky Town - tentokrát v šestičlenné sestavě s cílem soustředit se na vlastní tvorbu.

Hlavním mottem kapely je tvořit takovou hudbu, která je postavena na stylech a žánrech, které nás oslovují a baví.

Slovo „Funky“ neznamená jenom hudební styl, ale „Funky“ také namená jedinečný, netradiční, ulítlý, moderní :)

Vítejte v našem městě - vítejte ve Funky Town !

// EN

BIO

// Czech Republic based  dance/soul/funk/disco band founded in 2001 in the Czech town Usti nad Labem by saxophonist Jiri Nemec. The band originally consisted of 12 members (due to its extensive horn section) and as such was active untill 2006 when Jiri Nemec left for his Australian ventures.  

In 2013 the band  was re-established to the form as it stands today - with 6 core band members and with focus on own compositions.

We don't try to strictly fit ourselves into one particular music style just because our band has "Funky" in its name. It would be way too boring :).

We love to sail the seas of  soul, jazz, R’n’B, disco or dance... Because at the end of the day it doesn’t matter what kind of music we play - the most important thing is whether the music appeals on us as well as appeals on you folks! 

 

Fanoušci: 0

Žádní fanoušci

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

K vypsání podobných kapel nemá kapela dost fanoušků.

Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
610
Poslechnuto skladeb
260
Profil registrován
5.12.2016