čaues tak co 16.10. zase na jihu? počítam s vama, jakože to vojta musí stihnout, jinak je to lama.Dejte vědět až se poradíte ale rychle ať už mam hotoví plakaty
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
čaues tak co 16.10. zase na jihu? počítam s vama, jakože to vojta musí stihnout, jinak je to lama.Dejte vědět až se poradíte ale rychle ať už mam hotoví plakaty
Ty vole ... to sis to teda Vojtechu uzil :) Takovy picoviny.... to vis, to je pak hned! Doufam ze brzo budes ready a bude to OK. Mej se fajn a pozdrav tez pro ostatni z FTJ
Zdarec, tady Fossil (Miloš), Romane ten kámoš jak má v Brandeyse tu hospůdku je teď na dovče, jakmile tam bude, zjistim nějaký volný datum a spácháme nějakou tu prasáckou akcičku:) Valí vám to solidně, hážu i do sprzněných:)
joo.. vojta je borec! :-D Koukej se zahojit, ulicniku!
Cezt, 20.2. v Liberci? Berete? Peopl
čau kluci, psal sem Vojtovi jestli toho 31. to platí není schopnej odepsat(kopněte ho do zadnice), potvrďte mi to kvůli práci abych si to zařídil, koukám že na profilu(konzerty)s nama počítáte ale ještě mi rači napište, dík mějte se ať to hraje."Zambák"
diky za ta slova u kapely, ale kdyz mas v kapele curaky, tak nic neudelas. zbyl jsem sam :-/
Bizz
CUZ
děkujeme!
spřízňujeme!
..a zas někdy se (snad) uvidíme..:))
zdraví INVEIN
ja jsem slyšel a výborný-byli jste ohromní:)
Hell, díky moc. Taky házíme do spřízněných. Škoda, že jsme vás neslyšeli:( Ta chvíle, ale určitě přijde:)
Ať se daří!! Zatím