Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Ips se odpyčil death-progressive / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • 2003/4 - Against Object's Will - 1. song vůbec, Black Pes instr. 561 ×
  • 2006 - Preference - zkušebna instrumental 291 ×
  • 2008 - Art of Constraint - zkušebna instrumental 608 ×
  • 2008 - Art of Constraint - ukázka zkušebna zpěv 493 ×
  • 2008 - Texturing - zkušebna instrumental 363 ×
  • 2008 - Texturing - ukázka zkušebna zpěv 418 ×

Novinky

baj...

IPS (ex-Incredible PreScience) byla několikrát VELMI nadějná kapela, která především pro rozmary a vždy osobní preference jednoho ze dvou klíčových/kmenových členů několikrát skončila, takže věčnosti času, tuny prostředků a nekonečno energie vyšly vniveč.

Říká se, že nestoupíš dvakrát do stejné řeky, ale třeba já to s nadějí realizovat nejen své vnitřní hudební “…“ udělal hnedle několikrát. Už několikrát se téměř schylovalo k… ale vždy bohužel… ponechám to radši bez komentáře a… "jdu věšet záclony".

Post mortem přidám několik hodně nedokonalých zkušebnových nahrávek z různých ér kapely:
cca 2003/4 - Against Object's Will - první song vůbec, co IPS udělali.. předprodukčně nahrávano v Black Psu v Klánovicích (nedokončeno), zde kytara Temnoregg (jinak keys Pessimist, ex guit Noddegamrah/Ahumado Granujo ad.)
cca 2006 - Preference - zkušebna, zde na kytaru Ferenc (Supreme Conception/NEMT, ex Intervalle Bizzare/Garbage Disposal/Fleshless ad.) 

Na závěr jedna rada otce Fura Bizze: Kapela je týmová věc, rozmyslete si předem, proč to chcete dělat! Většinou má jít o živé hraní a nahrávání, ne každý to tak má!


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Poslední názory

Necnon mortuss

Zdar, nevíte náhodou o bubeníkovi na volné noze? Sháníme nějakého...

Informace pro bicáka:
Kapela nabízí zkušenosti typu 10 let existence, odehraných zhruba 120 koncertů, v březnu bude vydáno 3. dlouho hrající CD. Odhlučněná, zabezpečená a temperovaná zkušebna s komplet bicími a dvoušlapkou zdarma. Naprosto pohodový a do hudby zapálený kolektiv.

Můžeme poskytnout vyexportované nahrávky v CD kvalitě všech kombinací nástrojů pro učení se doma toho co momentálně hrajeme. Pak tím pádem není třeba tak často jezdit na zkoušky, ale jednou za čas. Nové nápady se dají ve zkušebně nahrávat.

V playlistu jsou ukázky (jen ty 2018) toho co hrajeme.

Díky, zdraví kapela Necnon Mortuss

Vojtěch Kašpar Luňák

Dobrý den, ahoj.

Uvažuji o založení internetového rádia /metal-rock/.
Zjišťuji, kolik kapel by mělo zájem mít zařazeny do „vysílání“ nějakého internetového rádia 1-2 skladby. Pokud jich bude pár, tak z toho asi rádio těžko vzejde a dál Vás otravovat nebudu, pokud to bude vypadat na slušný playlist, pošlu pak mail a další info.

Pokud byste měli zájem, pošlete mi zatím prázdný mail na rockmetalradio@seznam.cz a do předmětu napište rockmetalradio !!!!!

Podmínky by byli:
- nahrávka v poslouchatelný kvalitě
- nemít své skladby registrované pod OSOu, ani jiným správcem autorských práv
- akceptovat, že zatím nebude možné nabídnout kapelám honorář

Rád bych, aby se muzika českých kapel dostala další cestou k potencionálním posluchačům.

Zatím ať se Vám daří!

Vojta

P.S.: Kdyby jste potřebovali grafické práce, portréty, nebo trika i ručně malovaná - FB MEESHA, nebo mishawick.wix.com/miwi

Winter Metal Attack 2016

Ahoj!

jsme pořadatelé pražského metalového zimního festivalu Winter Metal Attack a nabízíme Vám účast v soutěži o post předkapely, a to v rámci 10. ročníku, který se bude konat 16. 1. 2016.

Pokud máte zájem, pošlete nám do 15. 12. 2015 promo fotku kapely na mail wma2016@seznam.cz. Porota vybere 5 kapel, jejichž fotky poté budou lajkovat Vaši fanoušci na našem FB profilu Winter Metal Attack. Vyhrává kapela, která bude mít do konce roku nejvíce lajků.

https://www.facebook.com/events/1686821…

Těšíme se na případnou spolupráci.

WMA Team

Zobrazit všechny názory »