Není zač, nevím proč sem si vás nepřidal už dávno... Doufám, že se již brzy sejdem na scéně, Járo... Zatím makáme, ale chcem stihnout nejpozději do října pořádný punk dance set... Ať vám to v sobotu hraje, kucíííí.... !!!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není zač, nevím proč sem si vás nepřidal už dávno... Doufám, že se již brzy sejdem na scéně, Járo... Zatím makáme, ale chcem stihnout nejpozději do října pořádný punk dance set... Ať vám to v sobotu hraje, kucíííí.... !!!
diky za pozvani... samozrejme prijdu...hraju tam s bluesbrekers a vybiram vztupny...tak atto hraje...sex drugs & rock'n'roll
Čau, poslali sme vám na maila plakát na tu akci. Tel. 736 243 544. Mějte se. Short Time
To taky :))
a "posilejte smsky...nam"
Ahoj, no neni zac :) Live video z Ocka uz jsem videla (heslo zni Hurdis ;) :)) Mejte se
rozkaz:-D
kluci kluci je to píčovole dobre...fakt sa mi to paci.....mate u mna velke plus...:)
PARÁDA!!Oká já si to pohlídám...;-)až budete vědět nějakej termín přesnej tak mi napište...;-)
chalani tie efektiky su brutalne mne sa to paci ale brutalne by sa mi to pacilo keby to je take nieco ako METRO STATION tak to tu este v cesku a slovensku nebolo ale inak V POHODKEE x)
Famous No Je To Dobre a Lubi Sa Mi To Add :)