Zdravím vás!kdybych měl klobouk smeknu:)jen tak dál chlapi!Jsem rád,že jste se ozvali a mohl jsem si vás poslechnout!Přidávám vás do oblíbených zatím a ať vám to hraje!
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Zdravím vás!kdybych měl klobouk smeknu:)jen tak dál chlapi!Jsem rád,že jste se ozvali a mohl jsem si vás poslechnout!Přidávám vás do oblíbených zatím a ať vám to hraje!
Děkuju za pozvání, jste fakt dobří. ;)
asi.. asi si Vás přidám :)
pěkné, pěkné... docela profi videa :))
Song super :) videa tež :)) add.
chlapy ako skvele:)hned sa stavam vasim fanusikom a prajem vela stastia a teda snad niekedy na jednom podiu:)cuz
Ahoj je to suprové. Zdravíme. Nahrávky se nám líbí.
HRAJE VÁM TO MOOOOC PĚKNĚ:)))
Zdar chlapy
Nechtěli by jste 15.8 hrát snáma a ještě se dvěma kapelama na křemelce? Kdyby jo tak mi dej te vědět na toto číslo 720290126 a domluvíme nějaké info.
Pic Č.M
koky
NO DIKY ZA VYSTIZNY NAZOR TAK SME SI VAS POZRELI A MATE DOBRU HUDBU TAK NECH VAM TO HRA AJ NADALEJ
Glamour Kills má nejlepší hadry, jinak ten váš popis stylu je fakt zajímavej =D