Není zač pánové, já děkuji za pochvalu! =]
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Není zač pánové, já děkuji za pochvalu! =]
mam to tam=D...ale docela mi to dalo zabrat nez sem prisla na to jak se tam dava=D..tak si toho vazte o to vic!(=
Jee klucííí za to nemusíte slibovat desku :) pro vás a vaši super music všechnoooo :-*
Evííííkkkk :)
tak už mi taky blikáte na profilu..;)
Je to tam pánové =D Pěkný pěkný, už se těšim ^^
Aaale co by neee. Mimochodem je to super napad takovahle raklama :) a ten sunshine neoficialni web delal kdo? celkem se tam chodim obcas koukat. Indie se zkratka moc nezapre... :-D nas band taky postupne meni zanr. Tak doufam ze uz na tom maknem. Treba se poktame nekdy nekde.. Na podiu?? Mejte se fine. at to hraje :) a tesim se na desku.
Jop já už to tam mám taky:)..Good luck
Zdar chlapy!
Tak to tam máte!:-D:-)
ZDRAVIM UZ JE TO TAM S RADOSTOU PODPORIM NIECO NOVE x) A MNE SA TATO HUDBA VELMY PACI AKO SOM HOVORYL METRO STATION tak to je nase spolocne a PACI SA MI FAKT AJ VASA HUDBA VELMY BUDEM VELMY RAD AK BY STE NA MNA NEZABUDLY A AK VAM VYJDE TA DESKA X) TAK BUDEM RAAD AK BY STE MY NAPISALY KDE JU STIAHNUT ALEBO NIEAKO POSLAT UZ TERAZ SA TESIM DRZTE SA VELA USPECHOV x) JE TO NOVE OSVIEZUJUCE A COOL x)
Klucí šikovníííí !!! =)))