Dobře,
jsme ve spojení, dáme si vědět ;-)
Mějte se !
Mates
C&P
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Dobře,
jsme ve spojení, dáme si vědět ;-)
Mějte se !
Mates
C&P
You too....
čau,dík....a co když napíšu na myspace?:)
Nemas zac,ale za co dik:D
Evinec 21.08.2009 12:00:28
Mail je ganja.cake@seznam.cz ... a nemáte vůbec za co! :)
Czuss tak jsem si to teda hodil na profil. Tesim se moc na desku ;)
jsem! :D nevadi...ale uz to tam mam :) bude cd? :))
bud jsem blba, nebo mi to nefunguje :(
email napsan;)tak at vam to hraje panove...doufam ze nas Rockit nekam pozve:)diky moc za ty Hradby snad se vyvedou bez problemu;)a vam at se dari pri nahravani desky...;)tesim se
Nu, dobrá, pujdu do toho, docela jsem na to CD zvědavej. Přece jenom ty dema nejsou v úplně dokonalý kvalitě, takže se tam dá leccos přeslechnout (třeba texty =) ). Budu se těšit