tak už tam mam ten váš HTML a dal sem si ho i na lidé.cz =)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak už tam mam ten váš HTML a dal sem si ho i na lidé.cz =)
okey thanks!
To je Wejvi na tom banneru ne?
ahoj kluci malý dotaz.. není Váš basák bednák u kapely Sunshine ?
jasný mam facebook menuju se tam zdeněk lašut tk mi tam dejte nějak vědět =)
Hele ten blikající poster tam mam už asi 2 měsíce:D
Tak jsem si dal na profil tu blikací ikonu, hehe.
zdarec HTML mam na profilu ae je to nějaký divný =( tk mi to zkontrolujte =D
:-) ne ne jel jsem s Tidžejem domu ráno vlakem,prostě hnus :-)
Jára u Cigiho a TJ jel domu v půl 10 vlakem:D jinak ten koncert byl masakrální:D až mě z toho paření boleli berle:D