Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

flush buttons noise-dance music / Nový Bor

„hudebně všechno špatně“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Syntezátor / Sampler, Piano, klavír
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hrajeme (zatím) čistě improvizační zvukový stěny složený hlavně ze sekvenceru Korg Volca Keys, syntetizátoru od Rolandu a bicích. Občas přihodíme nějakej beat na PO-12 od Teenage Engineering nebo si zcoverujeme naše oblíbený kapely najazzovanou improvizací na klavír a bicí.

Masivní synťáky od Fuck Buttons byly jeden z hlavních impulsů, proč jsme tenhle projekt dali dohromady (taky aby ne, když jsme jim ukradli jméno), jinak se mezi naše hlavní inspirace dají počítat B4, Vložte Kočku, Swans, Mehliana, ze synťákovýho hlediska Tim Hecker / Ben Frost a z bubenickýho Deantoni Parks i všichni ostatní bubeníci z Mars Volta. Protože je to pořád téměř čistá improvizace, občas jsou naše sety dost nevypočitatelný, někdy skončíme v postrockovejch plochách ve stylu This Will Destroy You a někdy zas odpálíme reprátky bordelem jako od Lightning Bolt.

Bio a historie