tak na mě vyšel diss, jestly se chceš poblejt tak řekni :-)
Podobnost se určuje podle počtu společných fanoušků.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
tak na mě vyšel diss, jestly se chceš poblejt tak řekni :-)
ahoj jestli mas cas czekni moji produkci:)
Hi man, eště sem zapoměl napsat že tvojí flow se nikdo nevyrovná, úúplná kvalita, fakt moc super...peace
Hi man, dobrá tvorba, líbí se mi :) peace
kamo povedený tracky...Upe jako Chaozzz
Yeah máš to dobrý až na ten divnej zvuk je to docela dobrý... pamatuju si tě z tracku Nenávistnej diss z Destroyova alba.
taky ti preju ad se ti povede silvestr . a je to dood povedlo se ti to
jj hele je to goood
tak jak :F:D makaš makaš kdy to tak bude ??,