Flower Cover - Úvod | Bandzone.cz

Flower Cover psychedelic-rock / Louny

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Wicked Lady (Promo 2022)
    Nezařazeno
  • Strange Hitchhikers (Promo 2022)
    Nezařazeno
  • Big Time (Promo 2022)
    Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Nové songy v playlistu!

(Upraveno: )

Tak jsme se konečně dočkali! V playlistu přibyly tři nové písně, které jsou z naší autorské dílny. Vy, kteří nás sledujete a chodíte na naše koncerty, tak jistě víte, že jsme prošli proměnou z cover bandu v autorský band. Stalo se to již před třemi lety, během nichž jsme složili něco přes hodinu vlastní tvorby. Vybrané tři kousky představují spíše tu přímočařejší, rockovější část - a tu psychedeličtější si můžete stále vychutnávat naživo. Ovšem, i na ty se studiově do budoucna také chystáme. Velký dík za nahrávání, mix a master patří Janu Stehlíkovi, v jehož Sunburst Studios jsme to celé upekli. Covery z našeho playlistu samozřejmě nezmizí, ale budeme se věnovat hlavně těm vlastním, protože nás baví a stále pracujeme na nových. A teď už volume doprava a příjemný poslech!

Zobrazit všechny novinky

Nejbližší koncert

Zobrazit všechny koncerty

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Voytus - Flower Cover

Judith: Díky za chválu! Ovšem, netušili jsme, že by naše hudba mohla vzbuzovat i takové emoce! Sami jsme naposledy demolovali hotelový pokoj někdy v roce 1972 společně s Keithem Moonem. Jo, to byly časy! Ale dnes už takové věci neděláme, přeci jen, už nejsme nejmladší.

Bez profilu

Judith

Sjíždím playlist potřetí a intenzivně myslím na to, že by se u téhle muziky skvěle demoloval nějaký hotelový pokoj. Prostě JE TO TAM. Vyzdvihla bych bicí v závěru Wicked Lady. Celé to šlape moc pěkně dohromady a ta radost z toho tryská, už mi tady začínají pučet reproduktory.

Bez profilu

stargazer

Bezva práce. Big Time je světová. Jen tak dál chlapi!

Zobrazit všechny názory