sory za spam ale podivejte se na profil http://bandzone.cz/fan/cptbublifuk je tam novy prispevek v blogu (ja tez poslechl ty vase nahravky)
Pivčo z Rádoby
Ahoj soupeři ;) nebojte se, ne všichni mluví tak, jako náš zpěvák, máme i neburansky mluvící lidi :-D a na Boomcp se taky těším, i když vidím, že s vámi to nebude vůbec lehké, jste prostě dobří ;) Zatím ahoj











