To abych si vzal priste slunecni bryle:-)4 Richie: no skoda, ale uz se nam neco pomalu rysuje tak doufam ze to vyjde
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
To abych si vzal priste slunecni bryle:-)4 Richie: no skoda, ale uz se nam neco pomalu rysuje tak doufam ze to vyjde
zdarec chlapi...super muzika!! hned bych to s váma zkusil (jsem basák), ale mám to k vám skoro sto kiláků:((( no nic, tak držím palce a jen tak dál:)
Moc se mi líbí zvuk kytary, celkově je to skvělý. Určitě nejlepší, co jsem v poslední době slyšel
máte skvělou muziku, jen tak dál!!!
Moc dobrá hudba, moc, moc, moc. Supeeer, chválím:-)
Přesně před týdnem... byl to dobrej koncert :) A jak se líbili včera Sunshine? :))
FtR srdecne blahopreji Kubyisovi jakozto presne stému fanouskovi:-D
už jen chvilku Val,i neboj, dočkáš se ;-)
Čau chlapi! Fakt supr hudba na čtvrteční melancholickej večer :) Obě dvě vystoupení v Šumperku byly výborný, co takhle nějakej společnej koncert někdy někde?:)
Ahoj,
i vám díky za včerejšek, hráli jste vážně dobře. A Run Away je parádní pecka zralá na singl a video :-)
SLFO