supr... ale musite fakt hrát přesně ve 20:00... jasné"
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
supr... ale musite fakt hrát přesně ve 20:00... jasné"
http://shanti.rajce.idnes.cz/plakat/… :)
btw: potrebuju se s vama domluvit jak to bude s tim zvukarem. jestli mam sehnat nejakyho naseho (pak to ale muze dopadnout tak jak v irskym baru ze jsem dva dny neslysela) a nebo jestli byste byli teda schopni sehnat nekoho svyho schopnyho za dobry prachy:)
Tak teďkonc už vás mám naposlouchaný, celkem si ujíždim, myslela jsem, že indie-rock je už škatule kde se nedá tvořit skoro nic nového, někdy tenhle styl zavání určitou uniformitou a celkem předvídatelným dějem, ťapavej nástup a dominatní kytara, ale u vás je znát, že nepostrádáte cit.Pravda ty tendence kopčit máte taky, ale děláte to dobře, tak si zkuste poslechnout náš Mariánskolázeňský androš, docela máme potíže neustále s rytmickou sekcí, zmítá se nám tam změna za změnou a asi to skončí u synťáků, protože nechceme dělat muziku co frčí a mladí odcházejí a my staří se nestačíme divit a jsme unavení hledat a školit další,,,tak se mějte a k nám do M.L. nějakým způsobem zavítejte, ale netuším jak to udělat....žanda -G.O.T.
Zdarec chlapi...jeste takovy dotaz v tu sobotu v opave jak sme hrali...od te doby postradam cinel Anatoljan 16" Baris...nevideli ste ho nekde nahodou, nebo nenechal ho nekdo na baru?...ozvete se diky moc...
ahoooj ????? :D dobrá otázka :) ..a dobrá hudba.. nemáte zač a držím palec :)
Čau kluci, žijeme. U nás v profilu jsou nový songy, tak mlsejte. Určitě něco společně spácháme po novým roku. Brzy naviděnou !!!
Máte velmi schopného zpěváka,, ho musíte hýčkat, by vám nezdrhnul :-))
Zdravim cele FtR a vašeho bubenika...diky moc za pujceni bicich v sobotu:)...snad se vam u nas libilo...mejte se gut..KILLER (PU)
Zdravíme fanoušky Flash the Readies a kapelu neméně tak
Okoštujte nové zvuky ze slezské Opavy!
http://bandzone.cz/elephantheadphones
super hudba,vcera se mi to libilo jak cyp