Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Firebat alternative-progressive / Litvínov

„KAPELA UKONČILA SVOJI ČINNOST“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Koncert, mini-křest prvního EP, změna názvu, poděkování.

Upraveno:

Zaprvé bychom chtěli poděkovat všem co přišli na včerejší koncert, atmosféra byla parádní a celá kapela si koncert užila.  Snad se i vám koncert líbil a příště určitě zase přijďte :)

Zadruhé máme tu čest oznámit vydání naší první EP nahrávky! Nové písničky jsou už v playlistu, tak si je poslechněte a napište do komentářů váš názor, budeme za něj velice rádi.

A zatřetí z provozních a praktických důvodů oznamujeme změnu názvu kapely na Sanity Potion.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Pavlovi Stránskému za nahrání a mastering skladeb a Adamovi Šmejkalovi za pomoc při organizaci nahrávání. Bez nich by se tento projekt neuskutečnil a proto jim velice děkujeme za veškerou práci, kterou pro nás udělali.

Více informací o počínání kapely se dozvíte na https://www.facebook.com/pages/Sanity-Potion-Firebat/262443777109022.


Zobrazit všechny novinky »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie »

Videa

Zobrazit všechna videa »

Poslední názory

Tomáš


Bez profilu

Nazdar chlapci a mladá dámo.Konečně jsem si vás po roce poslechl a musim říci,že se mi to celkem líbí,i když co hrajete není právě můj šálek čaje.Je z vás cítit mladost,elán a chut do hry.Jen tak dále.Jo a at vám basa ode mne slouží co nejlépe.Jsem rád,že nezahálí a hraje.Snad jste spokojeni.Tomáš Praha

Zobrazit všechny názory »