Firebat - Úvod | Bandzone.cz

Firebat alternative-progressive / Litvínov

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Tell me (EP 2013)
  Nezařazeno
 • Fate or Destiny (2012)
  Nezařazeno
 • Dreamland (EP 2013)
  Nezařazeno
 • Hero goes to hell (EP 2013)
  Nezařazeno
 • Madness in Your Head (EP 2013)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Koncert, mini-křest prvního EP, změna názvu, poděkování.

(Upraveno: )

Zaprvé bychom chtěli poděkovat všem co přišli na včerejší koncert, atmosféra byla parádní a celá kapela si koncert užila.  Snad se i vám koncert líbil a příště určitě zase přijďte :)

Zadruhé máme tu čest oznámit vydání naší první EP nahrávky! Nové písničky jsou už v playlistu, tak si je poslechněte a napište do komentářů váš názor, budeme za něj velice rádi.

A zatřetí z provozních a praktických důvodů oznamujeme změnu názvu kapely na Sanity Potion.

Na závěr bychom chtěli poděkovat Pavlovi Stránskému za nahrání a mastering skladeb a Adamovi Šmejkalovi za pomoc při organizaci nahrávání. Bez nich by se tento projekt neuskutečnil a proto jim velice děkujeme za veškerou práci, kterou pro nás udělali.

Více informací o počínání kapely se dozvíte na https://www.facebook.com/pages/Sanity-Potion-Firebat/262443777109022.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Bez profilu

Tomáš

Nazdar chlapci a mladá dámo.Konečně jsem si vás po roce poslechl a musim říci,že se mi to celkem líbí,i když co hrajete není právě můj šálek čaje.Je z vás cítit mladost,elán a chut do hry.Jen tak dále.Jo a at vám basa ode mne slouží co nejlépe.Jsem rád,že nezahálí a hraje.Snad jste spokojeni.Tomáš Praha

Zobrazit všechny názory