Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Forgot It's Monday alternative-punk / Praha

„Alej Music Fest vol. 13“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Bicí, Mrdanga
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Hipstrpunková kapela z Prahy

Kája - zpěv

Michal - kytara, občasný zpěv

Nojmy - kytara

Kryštof - basa

Jirka - bicí

Bio a historie

Všecko to začalo někdy v létě 2015, kdy se Michal Mareš rozhodl vytvořit kapelu. Ale potřeboval k tomu lidi. Naštěstí ale ty správný lidi znal: Káju (která ho uchvátila svým úžasným zpěvem), Jirku (s Jirkou se znal z jejich společný kapely, kde hrál na basu!) a Nojmyho. Nojmy zase znal Kryštofa, páč spolu v baráku drnkali a rozčilovali tím nejednoho nehudebního souseda. No a tihle týpci se tak nějak dali dohromady a poprvý se sešli v pondělí, poslední den letních prázdnin 2015  (až teda na Jirku, bubeníci jsou stvoření nevyzpytatelná a občas na ty pondělky zapomenou). Pozdějc se začali scházet víc, ale né na Náplavce, ale už ve zkušebně. A rozjeli se na plný obrátky. První koncert byl v listopadu 2015 na Alej Music festu, přesnej den nevim a jestli vás to zajímá, tak si to určitě dohledáte, holoto zvědavá! Po menší pauze (4.1.2017) kapela vydává první demo singly. No a nyní kapela pilně zkouší, koncertuje a pracuje na novym materiálu, takže se máte na co těšit!