Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Figury rock-pop / Praha

„Máme nové CDčko - Na perutích“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Špatné zprávy vespolek

Bohužel musíme oznámit, že náš kytarista Chorché se rozhodl FIGURY opustit. Následkem tohoto (zlo)činu si FIGURY dopřejí technologickou přestávku na neurčito. Kdy a v jaké sestavě, zda opět s Jiřím (kterému budou FIGURY dozajista scházet) nebo s někým jiným, se FIGURY vrátí na hudební scénu je nyní ve hvězdách. Proto zveme všechny přátele i nepřátele našeho hudebního tělesa 13. listopadu do klubu Baryton, aby přišli tento ne úplně veselý milník FIGUR řádně zapít.

TAKŽE KOUKEJTE DOVALIT, BUDE TO MEJDAN TISÍCILETÍ!


Super akce za námi

Tak k našemu včerejšímu koncertu v Lucky Lucky na Smichove. Lidi super atmosfera taky, ale majitel klubu a klub sam des a hruza. Nejprve chteji 5000 jako zalohu, ze se koncert uskutecni, kdyz tam prijdete, tak vam reknou, ze vam penize vrati az prijde 30 lidi, z domluveneho zvukare je samoobsluha a ve vysledku musite prijit a uderit na majitele jako hulvat, aby vam ty prachy vratil. Aby toho nebylo malo, tak o pul desaty doslo pivo, a na konci koncertu se pan majitel drze přijde zeptat, jestli všechno bylo v pořádku

Shrnuto a podtrzeno LUCKY LUCKY nikdy vic.

STRAHOOOOOOOV - čili 7. květence v baráku číslo 10

A v tom baráku jsou dveře a jima se jde do přísnýho baru s extrémně famózní atmosférou a parádním výběrem piva.

A když tam vlezete v úterý 7. května, tak si navíc můžete poslechnout tři hudební tělesa, tedy nás jakože FIGURY, Choré Vztahy a Vynález zkázy, který sice neznáme, ale známe Chorouše a přítel mého přítele je i můj přítel, čili to budou asi taky přísný pařiči.

A vzhledem k tomu, že je to v úterý, což je po pondělí hned ten nejvotravnější den v tejdnu, tak si koukejte mazat spravit náladu na naši vypečenou tercku.