Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

FARE2LSKY aka F2L rap-hip hop / Praha

„INCOMING RIDER....“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

FARE2LSKY aka F2L se narodil 05.11.1986 v Praze.Už od malička jsem se cpal všude kde hrála hudba všech možných žánrů.Už od malička jsem sledoval videoklipy na mtv kterou jsme měli díky satelitu ze západního německa.))))opravdu.....byly to hity jako technotronic-pump the jam z roku 89. postupně jsem se z hudbou v srdci přenesl přes 90.léta plná všeho možného až do okamžiku kdy jsem slyšel track TROSKY-ATMO RYTMO remix kterej mi totálně převrátil svět vzhůru nohama.v roce 2000 jsem začal jezdit na desce a to jedině street na stalinovy.Od 16ti let jsem dělal po clubech i DJe...a párkrát i promotéra...Rozhodnutí pro to začít psát texty a dělat rap byl na konci roku 2007 po dlouhém nátlaků lidí kolem mě....řekl jsem ok ale dám do toho všechno.

zajímám se o celou česko-slovenskou hip hopovou scénu od historie až po vývoj dnešní scény...v roce 2010 jsem začal pomalu blbnout s producentským programem na beaty ale nedávám tomu zatim velkou váhu.....věnuju se rapu....a to prioritně.

Na podzim 2010 jsem byl pozvanej na featuring dvou tracků na cd ALCO & MATEA -PISSOÁRY kde hostuju na tracku lůno společnosti a navzdory skutečnosti na produkci od BASTY......druhej jmenovanej track se mi podle mě hrubě nepovedl už jen tím že jsme to psaly v noci před nahráváním....total nahulený.....)))s čistym svědovím můžu říct že víc posr..ej track ode mě už nikdy neuslyšíš!!!)))

Pro rok 2011 je naplánováno mega moc  projektů a věcí......singly,ep,featy na cizích deskách a hlavně příprava solo desky která už je v procesu....vydání není na pevno určený!

Momentálně spolupracuju s interprety ::

JSM (MAAT) , FOSCO ALMA (MAAT) , BASTA(RH2) , MAMĚN (MAMĚN & DE.PRES , ALCO & RIZZA from D.O.H. , MATEA . KENA . LACLO . ......

V plánu mám i další interprety.....

HLAVNĚ DÍKY VŠEM DOGZ CO MĚ PODPORUJOU  V CESTĚ NA VRCHOL.......

THANX!!!!..........MURPHY,FOSCO,JSM, REST,LD,ALCO,BASTA,MAMĚN,MATEA,GAMBRZ REPRS,KAKSH,KENA,ŽÍHERSKÁ,RIZZA,LACLO,FIEBA, ATD......BIG UP!!!!!!!!!!!!!!!!!

JINAK SAMOZŘEJMĚ NEJSEM SÓLOVEJ HRÁČ A MÁM RÁD KOOPERACE S JINEJMA INTERPRETAMA....NAVÍC DO BUDOUCNA JE V PŘÍPRAVĚ PROJEKT ZVANEJ SEDMEJ ROZMĚR VE KTERÉM SE MNOU PŮSOBÍ JEŠTĚ MC KENA.......COŽ JE MY BRO!!!!!! TAKŽE ASI TAK .....ARE YOU READY??? BOOOOM FARE2LSKY aka F2L.....peace!

 

 

Bio a historie