Psychic
Nazdar.
Ak budes mat cas a chut, skus moje nove video:
http://www.youtube.com/watch?v=dY…
Milan
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Nazdar.
Ak budes mat cas a chut, skus moje nove video:
http://www.youtube.com/watch?v=dY…
Milan
Ahoj, hlásni pro nás do soutěže o hraní na zámostí na http://www.zamosti.cz/audio-hlasuj/ jsme na konci stránky, díky za podporu RM :)
Ahoj! Můžu tě pozvat na poslech naší muziky na http://bandzone.cz/realmotion
můžeš si nás najít třeba i na fb http://www.facebook.com/pages…
anebo na oficiální webové stránky http://www.realmotion.cz . Budem rádi za jakýkoliv názor! Díky! za RM
Čáááu !
Zveme Tě k poslechu našeho nového Dema !
Za jakýkoliv názor budeme rádi ... ať se daří !! :)
Dík za dosavadní přízeň a zároveň zveme k poslechu nové skladby "Poprava".
Doufám, že ReincArnate někdy poznám :-) Když to pude peněžně, tak i přijedu do té Jihlavy a uvidím je
Zdravim zvutě na svůj profil hod koment poslechni tracky a po případě přidej díkes moc předem přeju příjemný poslech Wejl :)
Díky za přidání naší kapely.
Jsi fajn, že znáš ReincArnate osobně :-) A ještě hezká ;-)