Ahoj, jsem z Prahy a hraju na kytaru v kapele Yperit. Snažíme se drhnout něco mezi crossoverem, HC a thrashem. Je mně 33 let, vyrostl jsem na kapelách jako D.R.I., Suicidal Tendencies, S.O.D., Wehrmacht,Anthrax, Xentrix, Sacred Reich,
C.O.C.,Agnostic Front, Sick Of It All, Prong, Exodus, EvilDead, Exhorder apod. Mám ale rád i jiné hudební žánry - punk, ska, hardrock, šedesátky, pop, alternative, psychobilly, vážnou hudbu. 
|
|