Juraj Goč
ahoj, pozyvam na par songov http://bandzone.cz/jurajgoc ;)
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
ahoj, pozyvam na par songov http://bandzone.cz/jurajgoc ;)
Ahoj! :)
Máme nový song, ak budete mať cestu okolo nášho profilu, nech sa páči, počúvajte
Fallen Avenue
ahoj. skús si vypočuť naše kvetinky :) oči gargamelovej mačky veria, že sa ti zapáčia :)
Hey Wiggo, taste some dirty'n'crude rock'n'roll ;-)
zdravíme wiggo , ak máš chvílku mrk naše video
http://www.youtube.com/watch?v=ryOgB79…
ak nie sorry za spam a prajeme pekný deň:)
borra
Ahoj,
chtěli by jsme tě pozvat na náš koncert v Žilině v sobotu 12.12., kde vystoupíme přesně po roce a společnost nám budou dělat:
GOD DEFAMER
BRAINSCAN
KAMORTHON
HATE CONTROL
------------
12.12.2009, 19:00
Smerr pub, Žilina
Budem rádi, když se zastavíš a pomůžeš rozpoutat moshing peklo jako minule :)
SF crew
Nazdar Wiggo, máme vonku nové EP.
Volá sa Thick Fume Of Dependencies.
Budeme radi, keď vypočuješ.
Dúfam sa bude páčiť.
Maj sa!
Nazdar!
Podla vsetkeho ako kapela koncime, posledny koncert odohrame 28.11.2009 v Ziline v Smerre, radi Ta tam uvidime, ak budes mat cas!
BB
Nazdarrrr!
Ked budes mat cas, pozri na nove video na nasom profile!
Stay Metal!!!
vies co.. do lidlmusic som pisal najprv.. iba som sa pytal ci to tam maju priamo na predajni aby som nechodil zbytocne ...a nikde nic .. v bystrici ziline piestanoch ..nikde.. potom som nasiel este dilera v novych zamkoch ani tam nic.. a potom este jedneho v bystrici ale ani tam :D.. vravim mozem osrat :D ... budem pohodlny :D