Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Walmen 50 let / Lovčičky

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Walmen si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Takhle tedy ne!

Uvažovali jsme o nějakým pohanským fesťáku a při hledání na internetu jsme se přes různý odkazy dostali na stránky Bratrstvo.net, kde se k pohanství hlásí národní socialisti. Článek "biologický světonázor" od autora Wolfa jsou rasistický kecy zavánějící fašismem. Napsal jsem tam názor, kterej i tady zveřejním, abych dal jasně najevo, že s takovýmto pojetím pohanství nemáme opravdu nic společnýho:


"Tady ty nacionální diskuze vopravdu nemám rád.Pohani nejsou jen slovani, germáni, vikingové, kelti atd.Jsou to obyvatelé všech kontinentů a všech přírodních náboženství.Že jsem slovan (pohan),mně nedává právo odsuzovat jinou rasu.Druhá věc která mě tady chybí je, že pohanství beru jako svobodu člověka a právo být sám sebou i když nejsem dokonale genetický jedinec a dělat to co chci a jak chci a když se mně nelíbí fašismus, tak taky svobodně řeknu : Bohové, nedovolte těmto španým lidem aby páchali zlé, stejně jak řeknu: ochrańte nás před totalitou křesťanství.
Nikdo z nás neví jak to před politicky posvěceným rozpínajícím se křesťanstvím bylo.Co můžem vědět je, že se dochovalo celkem mizivé množství písemností se zmínkami předkřesťanské doby. Nacionalismus i rasismus totálně použil Hitler. Slovani se proti Germánům spoustu let bránili, zvlášť proti pokřesťanštovaní a když mrknu na nějaký náckovský stránky, tak nechápu že se někteří jedinci z ČR kteří po nastudování nacionálních zásad vůbec hlásí k slovanskému pohanství pod praporem bílé rasy. Možná by je jejich slovanská matka vůbec neporodila,protože bychom pokud by pohanství zneuživší  Hitler vyhrál válku, jako národ nemuseli vůbec existovat.
Základy duchovna a víry sloučily do Evropy expandující slovanské kmeny s Kelty osidlujícími tehdy někeré její východnější části a sžili se s nimi.
Ti kteří se nazývají pohané ( i slované) a uznávají národní nacionalismus nepokládáme za pohany, ale úplně stručně a jasně řečeno za rasisty a fašisty .
Všem lidem dobrých úmyslů a dobrého spravedlivého srdce zdar."

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

strom6661

Ahoj Walmen! Díky za zprávu. Já "jedu" ve spoustě různé muziky, ale "nářez" je mi halt pořád nejbližší. Velký Kulový je ještě zatím takové trochu učesané, čekám jestli se synek na bicí pohne dál... Taky mě trápí, že si kromě bicích nahrávám všechno ostatní (až na drobnou výpomoc) sám. Díky. Strom

strom6661

Ahoj Walmen! Díky za názor. S těmi harmoniemi jsi mě překvapil, musel jsem si to znovu poslechnout a stejně jsem zmatený :-D O aranžích naopak přemýšlet nemusím, s těma jsem si pohrál, i když jsou spíše takové nenápadné. A moc mě potěšilo, že jsi to zmínil.

Projel jsem všechny Tvoje (vaše) věci. Z kapel co jsi zmínil tu na bandzone je mi nejbližší Tak jo. A nejzajímavější skladby: Jablko a had, Nesplněná touha, Tři čtyři, Na konci léta. Jak vidíš, tak jsem na ty "vysolené" kytary a riffy. A nebo to musí být jinak zajímavé - třeba výrazná a zajímavá basa (to mám taky rád - doufám, že na naší nahrávce je to taky poznat). Nebo když z toho lítá nějaká ta energie, která mě osloví.

Díky za rozšíření mých obzorů, Strom (Velký Kulový)

Zobrazit všechny názory