Vratislav.Filipek - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vratislav.Filipek 35 let / Louny

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vratislav.Filipek si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Luke

Ahoj, zvu tě z celého srdce na profil mojí bandy www.bandzone.cz/bonebroke, kde je pár songů k poslechnutí. Konečně tam přibyla i první ze série písniček s českým textem. Když se zalíbíme, tak moc oceníme, když si nás hodíš do oblíbených. Kdyby byl zájem, tak tady je náš FB - www.facebook.com/bonebroke . Díky moc a měj se. Tomáš

pan goril

Ahoj, v pátek hrajeme ve Stromovce s kapelami Fanfáre Mančaft, Joe Purple, Rastafildli a ještě jednou s nevyslovitelným názvem :) Stav se, když budeš mít čas a chuť.

Smashed Face

Ahoj,
chtěli by jsme těm pozvat na dva vypečený koncerty, který se zúčastníme a které se odehrají v ústeckém regionu. V pátek 15.10 zahrajeme v našem oblíbeném Chomutově v klubu Kulisárna v této sestavě:

ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
BELLIGERENCE
SMASHING DUMPLINGS
------------------
15.10.2010 - 19:00
Chomutov - Kulisárna


Následující den, v sobotu 16.10. zahrajem v Ústí v klubu Circus v téměř totožné sestavě:

ACTION
VICTIMS
SMASHED FACE
EFECTO DESPOTISMO
SMASHING DUMPLINGS
------------------
16.10.2010 - 19:00
Ústí n.L. - Circus

Doufáme, že tento severský víkend podpoříte v co nejhojnějším počtu! Těšíme se :)

SF crew

The Feast

Zdravíme dalšího fanouška a děkujeme za podporu. Likvidační komando Ústavu pro ověřování smrtelnosti na Tobě neprovede odečítání lidu.

Svoloč

Ahoj, rádi bychom vás pozvali na Punkovou pogo párty, kterou pořádá skupina SVOLOČ. Akce s názvem PUNK v Getitonu začne ve 20 hodin a to 23.10. 2009 v hudebním klubu Getiton v LOUNECH. Zahraje: Wajgl, Družba, Bezvědomí, Ztráta času a Svoloč, VSTUP 50,- Těšíme se na pařbu s vámi!!!

Existence

zdarec Vratislave ;))
...v rámci našeho podzimního tour se 09.10.2009 zastavíme v lounském klubu GeTiToN…jako support dále vystoupí Day Of Showdownd, Burning Steps, Švindl a Misprint…těšíme se na tebe…děkujeme za podporu ;)) ton-x

Smashed Face

Ahoj,
tento víkend plánujem srovnat se zemí ústecký kraj! V pátek 25.9. hrajeme v Děčíně a v sobotu 26.9. v Teplicích, takže když se budeš vyskytovat někde poblíž, oceníme, když nás přijdeš podpořit! Více info najdeš na našem profilu v sekci Koncerty!

Fred / SF crew