dfgfh
Ahoj, když budeš mít chvilku, mrkni na www.bandzone.cz/bonebroke, kde má kapela BONEBROKE pár songů k poslechu. Pokud se Ti budou líbit a přidáš si kapelu do oblíbených, tak to bude super ;) Díky, Klára
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj, když budeš mít chvilku, mrkni na www.bandzone.cz/bonebroke, kde má kapela BONEBROKE pár songů k poslechu. Pokud se Ti budou líbit a přidáš si kapelu do oblíbených, tak to bude super ;) Díky, Klára
Ahoj volfdo:)
Právě jsme dodělali naše první Epčko,
Ukázku najdeš na našem profilu zde
a hlavně – TUHLE SOBOTU hrajem
u tebe v Kladně !
V café Na Pěší, start 21:00 a vstup není
Zahrajem my
+ Midnight Trip (alternative)
(www.bandzone.cz/midnighttrip)
Svojí účast můžeš potvrdit tady :
http://www.facebook.com/event.php?eid=2…
Měj se hezky, BR
C@w ! Konečně jsme nahodili naši první nahrávku ze studia. Zkus poslechnout a napsat, co ty na to xD Díky, -ZV- *A když se budeš stydět, okomentuj jen fotky bez oblečení :)đĐđ
Ahoj volfdo, právě jsme natočili naše první cd s názvem 10 days 3 guys 1 bed a tímto Tě chceme pozvat k poslechu 4 ukázek z CD, které máme na našem profilu. Pokud máš zájem tak zkoukni náš profil a poslechni, pokud ne, omlouváme se za spam.
Měj se fajn.
S pozdravem
Kick 69