Vláďa Toulavej Loužecký - Úvod | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vláďa Toulavej Loužecký Muž, 65 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vláďa Toulavej Loužecký si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Blog

Akustický řez U vystřelenýho voka

Ve čtvrtek 31.3.2011 jsme zašli do žižkovské hospody U vystřelenýho voka na koncert s názvem Akustický řez. Pořádal ho Mára Dusil a pozval si další tři různorodé písničkáře, kteříse dotýkají folku...některý více, některý méně.

Byli jsme U vystřelenýho voka poprvé a musím zde napsat, že mě tahle typická žižkovská hospůdka nadchla...určitě se sem ještě někdy vrátíme. 

Celý článek a fotky zde.

 

Zobrazit všechny články »

Poslední přidané obrázky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Lovísek

!Ahoj!, z celého srdce tě zveme k poslechnutí našeho nově nahraného EP na www.bandzone.cz/bonebroke . Kdyby se ti naše písničky líbily, oceníme, když skončíme ve tvých oblíbenýc a mnohem víc, když nám přijdeš někdy na koncert. Kdyby byl zájem, tady je náš FB - www.facebook.com/bonebroke . Zároveň tě zveme na náš koncert 23.1. v ROXY v PRAZE, který bude zadarmo. Roman

Marek Dusil

Čau Vláďo ! tady další ze série:
V dejvickém studentském klubíku KLUBOVNA se odehraje další série akustických minikoncertů v jednom večeru. Tentokrát česká Morissetka křížená s Norah VIKI, která se tentokrát nedoprovodí na piano,ale zahraje s kytaristou ze své kapely. Lehce kelty břinknuté duo (ona a on - kytara a housle) AMBER SKY a Indie- rocková kapela, která se promění v indie- folkovou kapelu SHE´S THE KATIE, předvede své vybroušené melodie. Jediným česky zpívajícím interpretem toho večera bude Marek Dusil :-)).

Začíná se v 19:30, taklže už za tmy, a je to na rohu Gymnasijní a Generála Píky.

Mára

Zobrazit všechny názory