dědek01
Olé, adios muchachos
Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Olé, adios muchachos
Nazdárek Viňous:) Už jsem tady taky, he :)
Ahoy, rádi bychom tě pozvali na velký STUDENTSKÝ FESTIVAL v Praze! 8.4. 2009, 2 KLUBY /Rokáč a Vagón/, 8 KAPEL, DJs, slevy pro studenty, drink večera REDBULL s Vodkou.
LIVE: CHAOTIC, SYMPTOM FONK, SKALENÁ TRESKA, THE PUPPITS, HENTAI CORP., SABRA CADABRA, KOPEC ŠIŠEK, AFTERSPOON, DJ STANDA.
ROCK CAFÉ a VAGON – 8. Dubna 2009
Více na www.studentfest.cz
code: 889454f
Ahoj Vine,
znovu si tě, jako našeho registrovanýho příznivce, dovolujem oslovit s prosbou, abys nám pomohl/a postoupit v soutěži Jacka Danielse. Teď už jsme mezi TOP 8 a celý březen se bude hlasovat o postup do poslední čtveřice. Vše se děje na webu http://www.jackdanielsmusic.cz . HLASOVAT SE DÁ KAŽDÝ DEN! Teď už záleží na každym hlase. Dej také prosím, pokud můžeš, vědět kamarádům, spolužákům, známým, kolegům...komukoliv, kdo by byl ochotný nám pomoci.
S díky a vděčností tvůj
LUCA BRASI gang:)
Ahoj Vine,
v sobotu drtíme v Kainu, tak čekni leták http://www.smashedface.com/img/gigs/117… a když budeš mít čas a cestu kolem, rádi tě uvidíme!
Fred & SF
ahoj 8) , už je hotovej jen sem na něj uplně zapoměla :) jakmile budu doma tak ho pošlu
Nazdar VINE!!! upe jsi se vytratil!! Zveme tě k degustaci válů z naší nové desky UNDERPUB HIP-CORE s pozdravem BU-FU
PS: Ať to řve!!!
Ahoj tak už tě mám v přátelích ;) jinak plakát už brzy bude.... :) doufám
zdar,díky mockrát za přidání!Vážíme si toho!A taky se těšíme do bunkru!zatim,čus
Ahoj Vine, dovolujem si tě oslovit jakožto našeho registrovaného fanoushka! - mrkni prosím na náš profil a případně nám zkus pomoct na cestě do TV či Států skrz soutěžení v Jack Daniels Talent Scouting! Díky moc a respect za tvůj support!:)