Vin - Názory | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Vin Muž, 42 let / Praha

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Playlist je prázdný :(

Fanoušek Vin si do osobního playlistu zatím nepřidal žádné skladby.

Názory

Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.

Vin

Holka jedna bláznivá, to bylo myšleno tak, že tahle kapela jim snad vyjde a dostanou se tak vysoko, jak to jen půjde. Díky tobě, samozřejmě:)
A ne, že se během těch dlouhých měsíců konečně dostanou na špici...

Wes

"Ale snad díky WES se s Mitozenem konečně zvednete?" jak konecne? ta kapela funguje par mesicu...

kryber

ale kvuli tomu mě vyhodili z nAked bridge ... a hlavne me uz nemeli radi, byl sem moc velkej namyslenec. Ale sem za to rad, jinak by nevznikl Mitozen.

kryber

ale z BWTS sem odešel já, oni mě nevyhodili .. a z nAked bridge jsem odešel, protože jsem měl něco s holkou jednoho z členů .. víš ? :)

Vin

Jo, tak ty už jsi skončil?!:) Čekal jsem nějakou lepší reakci na mojí odpověď s podobu The Switch a xXXx, ale to jsem čekal zbytečně... Jnak ano, ze dvou skupin: Naked Bridge (kdy jsem se s klukama bavil, že brzo půjdeš od válu a ono ejhle, stalo se tak) a BWTS, kde to je naprosto evidentní. Ale snad díky WES se s Mitozenem konečně zvednete a konečně se ti možná vrátí i rozum do hlavy, kdy první krůčekbyl, že jsi pochopil, že tvé věci napsané na již neexistujícím blogu jsou vlastně kraviny. To bylo moc vtipný:))))) Ale díky, díky, díky:)

Glock22

Zdravíme fandy. POZÓÓÓÓÓR koncertujem v Praze tak se přijdi ukázat a pořádně zapařit. Tvoji Glocííííí
Spamujem co to dá tralalá....

Edward [xXXx]

Díky moc!
Jo a mimochodem jsem poslouchal Pěchotu a ukázku z Vašeho novýho alba a musim říct: Klobouk dolů! Fakt supr muzika a tvůj zpěv se tam naprosto perfektně hodí!
Taky držíme palce!
SeeYa ;))

TBband

Ahoj Vine
Zveme okusit našich hudebních plodů
Snad ti tu tim nezvíříme vodu.
A najdeš v našem stylu zalíbení a shodu....
a nedostanem od tebe na vzkazech sodu:-D