Mc Silk
Ahoj Verusko, na mem profilu pribyly dva nove tracky...byl bych rad za komentar.
Pro přidání příspěku se prosím přihlašte.
Ahoj Verusko, na mem profilu pribyly dva nove tracky...byl bych rad za komentar.
Ahoj Verusko, na mém profilu je new track Tsunami...byl bych moc rád za Tvůj názor.
Ahoj Verunko,
dnes jsem vydal své druhé cd
s názvem Zimní Poezie.
Odkaz na stažení i s ukázkami
na mém profilu..předem díky za všechny
komentáře a názory!
MC SILK:nemáš zaco máš good songy tak páško
Dekuju moc za pridani ;)
MEGANOVINKA YNNITY !!!
********************
Chceme odměnit naše fanoušky a popřípadě oslovit nové, proto právě teď na našem profilu CELÁ DESKA ZDARMA K POSLECHU !!!
Pokud se ti zalíbí, budeme vděční za přidání do oblíbených. Přejeme příjemný poslech...
03/11/2008/037
AHoj :) Byl bych moc rad za tvuj komentik na mou tvorbu...diky ;)
hoj crashi twoe songy sou sůpa
ahojky díky za add. doufám že se tvorba bud elíbit i nadále :o)
hoj lidisky jak se mate